O nas

Jesteśmy przekonani, że każdy marzy o olśniewającym uśmiechu i zdrowych zębach, dlatego chcąc pomóc Państwu właściwie o nie zadbać i regularnie kontrolować ich stan witamy na stronie internetowej lek. stom. paradontologa Jana Kowalskiego, który już od wielu lat zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób przyzębia.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta, profesjonalizm, wysoka jakość opieki medycznej, to tylko niektóre z powodów, dla których warto powierzyć swoje zdrowie w moje ręce. Pamiętajmy o tym, że leczenie stomatologiczne służy nie tylko zachowaniu zdrowia zębów, przyzębia, stawów skroniowo-żuchwowych, ale także dobremu samopoczuciu, estetycznemu wyglądowi uśmiechu i zapobieganiu poważniejszym chorobom.

Państwa pierwsza wizyta pozwoli na dokładną konsultację lekarską i dobranie odpowiednich metod leczenia. Wszelkie sugestie i oczekiwania pacjentów są dla mnie priorytetem, gdyż prowadzą do najlepszego efektu i pełnego zadowolenia.

Leczę według najwyższych standardów światowych, przy czym stale podnoszę swoje kwalifikacje zarówno w ośrodkach krajowych, jak i zagranicznych, wykorzystuję nowoczesny sprzęt medyczny, stale wdrażam nowinki techniczne, aby zapewnić jak najlepsze efekty. Mam pełną świadomość, że leczenie chorób przyzębia wymaga cierpliwości i zaangażowania zarówno ze strony lekarza jak i pacjenta. Systematyczne wizyty kontrolne, wypełnianie zaleceń, utrzymanie idealnej higieny jamy ustnej, ale przede wszystkim samokontrola i obowiązkowość pacjenta, to wszystko wpływa na to, że staram się jak najlepiej współpracować z osoba, którą leczę.

Specjalistycznie wyposażony gabinet, umożliwia mi leczenie oparte na wysoko zaawansowanych technologiach diagnostycznych i zabiegowych, a Państwu zapewniają komfort oraz profesjonalne leczenie. Zabiegi wykonuję przy współpracy wykwalifikowanych higienistek, które maja ogromne doświadczenie w tym zakresie.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przeze mnie usług, a także na bezpłatne konsultacje. Zapewniam jednocześnie, że moja dotychczasowa działalność pozwoliła mi zdobyć doświadczenie i zyskać renomę na rynku stomatologicznym, w tym paradontologicznym. Dobra opinia pacjentów zaowocowała stale się zwiększającym gronem osób, które wybierają mnie na swojego lekarza, by uzyskać profesjonalną pomoc i zdrowy, olśniewający uśmiech.


CopyRight © paradontolog - Wszelkie prawa zastrzeżone